sitin carousel1 sitin carousel2 sitin carousel3

Personal program - Radici Contract

     

 V rámci společnosti RADICI PIETRO INDUSTRIES & BRANDS SPA byla před několika lety založena divize Radici Contract, která se v rámci PERSONAL PROGRAMU zabývá rozvojem veškerých typů projektů malého či velkého rozsahu. Pomocí moderních technologií tkaní je v dnešní době možné personalizovat barvy a design s vynikající hloubkou a ostrostí. Každý všívaný hotelový koberec může být vyrobený v široké barevné škále na základě požadavků zákazníka, díky tisku metodou chromojet, která umožňuje realizovat jakýkoli druh designu až do maximálního počtu 16 barev. A to již od 100 m2.

Níže jsou ke stažení naše katalogy se vzory, které je možné rovnou vyrobit, nebo níže vaplikaci upravi dle vašich představ a potřeb.

 


    BLACK                   VIOLET                   GREY                    DRAW                     3D

Sit-in katalog Black   Sit-in katalog Violet   Sit-in katalog Grey   Sit-in katalog Draw   Sit-in katalog 3D

  TIMELESS                 NEW EASY             WOOL STYLE           SEA DREAMS

Timeless   New Easy   Wool style   sea dreams

 

nebo v našem novém CARPET STUDIU

 

Jak to vše funguje?

1) Seznámení s Vašimi požadavky a projektem

 

Naším cílem je porozumění všem Vašim potřebám a představám.

Pokud to bude jen trochu možné, pokusíme se je vyplnit jak po stránce estetické a funkční, tak i ekonomické.

Naši grafici pro Vás navrhnou to nejlepší řešení.

 

2) Návrh designu

Zkušení italští architekti a návrháři Vám vytvoří design koberce dle Vašeho přání, či předlohy

popř. upraví design z našich katalogů zcela dle Vašich představ.

 

V naší on-line aplikaci si můžete vytvořit vlastní, zcela originální, verzi našich vzorů na koberce do Vašeho interiéru.

 

3) Plán pokládky

V případě že nám dodáte zaměření interiéru který hodláte vybavit kobercem (nejlépe ve formátu .dwg), připravíme Vám plán položení koberce, který bude zohledňovat vzor koberce a minimalizovat počet spojů,

které jej mohou negativně ovlivňovat.

 

4) Dokončení designu

 

Pokud jsme splnili všechna Vaše očekávání, vyrobíme laboratorní vzorek zvoleného designu na kvalitě koberce, který vyhovuje Vám i danému interiéru. K dispozici je 18 kvalit koberců ze 100 % PA, 100 %PA 6.6 a z kombinace 80%vlna + 20% PA pro metodou Chromojet a několik typů tkaných koberců Wilton a Axminster ze 100% vlny z Nového Zélandu.

Bližší info ZDE

 

5) Výroba

 

Po odsouhlasení vzorku kobece, předáme všechny informace do výrobního oddělení, které zajistí výrobu v co nejkratším čase a v maximální kvalitě. Po vyrobení koberce zajistí jeho finální kontrolu a po pečlivém zabalení  ho připraví pro odeslání do našeho distribučního skladu, nebo přímo na místo Vašeho určení.

 

6) Realizace projektu

 

Jsme k dispozici Vám kdykoli pomoci s pokládkou koberce. Máme k dispozici řadu zkušených podlahářských firem, které můžeme doporučit. Jedině kvalitně položený a nalepený koberec Vám bude sloužit po řadu roků.

V galerii naleznete několik projektů, na které jeme opravdu hrdí. 

Počítadlo návštěv