sitin carousel1 sitin carousel2 sitin carousel3

Personal program - Radici Contract

     

 V rámci společnosti RADICI PIETRO INDUSTRIES & BRANDS SPA byla před několika lety založena divize Radici Contract, která se v rámci PERSONAL PROGRAMU zabývá rozvojem veškerých typů projektů malého či velkého rozsahu. Pomocí moderních technologií tkaní je v dnešní době možné personalizovat barvy a design s vynikající hloubkou a ostrostí. Každý všívaný hotelový koberec může být vyrobený v široké barevné škále na základě požadavků zákazníka, díky tisku metodou chromojet, která umožňuje realizovat jakýkoli druh designu až do maximálního počtu 16 barev. A to již od 100 m2.

NOVÝ KATALOG DRAW YOUR STYLE 

        Katalog designů Violet     Katalog designů Grey     Katalog designů Black      Katalog designů Wilton

 

On-line aplikace pro vlastní verzi designů

 

Katalog koberců určených k potisku

Jak to vše funguje:

1) Seznámení s Vašimi požadavky a projektem

 

Naším cílem porozumění všem Vašim potřebám a představám.

Pokud to bude jen trochu možné, pokusíme se je vyplnit jak po stránce estetické, tak i ekonomické.

Naši grafici pro Vás navrhnou to nejlepší řešení.

 

2) Návrh designu

Zkušení italští architekti a návrháři Vám vytvoří design koberce dle Vašeho přání, či předlohy

popř. upraví design z našich katalogů zcela dle Vašich představ.

 

3) Plán pokládky

V případě že nám dodáte zaměření interiéru který hodláte vybavit kobercem, připravíme Vám plán položení koberce, který bude zohledňovat vzor koberce a minimalizovat počet spojů, které jej mohou negativně ovlivňovat.

 

4) Dokončení designu

 

Pokud jsme splnili všechna Vaše očekávání, vyrobíme laboratorní vzorek zvoleného designu na kvalitě koberce, který vyhovuje Vám i danému interiéru. K dispozici je 8 kvalit koberců ze 100 % PA a 2 kvality 80%vlna 20%PA pro tisk metodou Chromojet a min. 5 kvalit tkaných koberců ze 100% vlny z Nového Zélandu.

Bližší info ZDE

 

5) Výroba

 

Po odsouhlasení vzorku kobece předáme všechny informace do výrobního oddělení, které zajistí výrobu v co nejkratším čase a v maximální kvalitě. Po vyrobení koberce zajistí jeho finální kontrolu a po pečlivém zabalení  ho připraví pro odeslání do našeho distribučního skladu, nebo přímo na místo Vašeho určení.

 

6) Realizace projektu

 

Jsme k dispozici Vám kdykoli pomoci s pokládkou koberce. Máme k dispozici řadu zkušených podlahářských firem, které můžeme doporučit. Jedině kvalitně položený a nalepený koberec Vám bude sloužit po řadu roků.

V galerii naleznete několik projektů, na které jeme opravdu hrdí. 

Počítadlo návštěv