sitin carousel1 sitin carousel2 sitin carousel3

Personal program - Radici Contract

     

 V rámci společnosti RADICI PIETRO INDUSTRIES & BRANDS SPA byla před několika lety založena divize Radici Contract, která se v rámci PERSONAL PROGRAMU zabývá rozvojem veškerých typů projektů malého či velkého rozsahu. Pomocí moderních technologií tkaní je v dnešní době možné personalizovat barvy a design s vynikající hloubkou a ostrostí. Každý všívaný hotelový koberec může být vyrobený v široké barevné škále na základě požadavků zákazníka, díky tisku metodou chromojet, která umožňuje realizovat jakýkoli druh designu až do maximálního počtu 16 barev. A to již od 100 m2.

Níže jsou ke stažení naše katalogy se vzory, které je možné rovnou vyrobit, nebo níže vaplikaci upravi dle vašich představ a potřeb.

 

Sit-in katalog Black   Sit-in katalog Violet   Sit-in katalog Grey   Sit-in katalog Draw   Sit-in katalog 3D

 

Jak to vše funguje?

1) Seznámení s Vašimi požadavky a projektem

 

Naším cílem porozumění všem Vašim potřebám a představám.

Pokud to bude jen trochu možné, pokusíme se je vyplnit jak po stránce estetické, tak i ekonomické.

Naši grafici pro Vás navrhnou to nejlepší řešení.

 

2) Návrh designu

Zkušení italští architekti a návrháři Vám vytvoří design koberce dle Vašeho přání, či předlohy

popř. upraví design z našich katalogů zcela dle Vašich představ.

 

3) Plán pokládky

V případě že nám dodáte zaměření interiéru který hodláte vybavit kobercem, připravíme Vám plán položení koberce, který bude zohledňovat vzor koberce a minimalizovat počet spojů, které jej mohou negativně ovlivňovat.

V naší on-line aplikaci si můžete vytvořit vlastní, zcela originální, verzi našich vzorů na koberce do Vašeho interiéru.

 

4) Dokončení designu

 

Pokud jsme splnili všechna Vaše očekávání, vyrobíme laboratorní vzorek zvoleného designu na kvalitě koberce, který vyhovuje Vám i danému interiéru. K dispozici je 18 kvalit koberců ze 100 % PA, 100 %PA 6.6 a z kombinace 80%vlna + 20%PA pro metodou Chromojet a několik typů tkaných koberců ze 100% vlny z Nového Zélandu.

Bližší info ZDE

 

5) Výroba

 

Po odsouhlasení vzorku kobece předáme všechny informace do výrobního oddělení, které zajistí výrobu v co nejkratším čase a v maximální kvalitě. Po vyrobení koberce zajistí jeho finální kontrolu a po pečlivém zabalení  ho připraví pro odeslání do našeho distribučního skladu, nebo přímo na místo Vašeho určení.

 

6) Realizace projektu

 

Jsme k dispozici Vám kdykoli pomoci s pokládkou koberce. Máme k dispozici řadu zkušených podlahářských firem, které můžeme doporučit. Jedině kvalitně položený a nalepený koberec Vám bude sloužit po řadu roků.

V galerii naleznete několik projektů, na které jeme opravdu hrdí. 

Počítadlo návštěv